Brýle taktické REVISION Desert Locust Deluxe FOLIAGE - použité - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 101065
Výrobce: REVISION
790,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Brýle č.1 pro US Army
Ochranné brýle ESS Profile NVG jsou jediným nekompromisním kompaktním systémem ochrany očí pro US Army. Tyto brýle byly vyvinuty v úzké spolupráci s elitními jednotkami armády USA a proto vynikají veškerými možnými výhodami nízkoprofilových brýlí, které jsou kompatibilní se systémy nočního vidění bez omezení vynikající filtrace prachu a jiných poletujících částic. Tyto brýle mají široké zorné pole, skla jsou ochráněna proti zamlžení a poškrábání a poskytují jedinečnou balistickou ochranu. Brýle se standardně dodávají se dvěma skly tloušťky 2,8mm s balistickou ochranou (zabarvení kouřově šedé a čiré), s kvalitním přepravním obalem s úchyty na opasek a s převlečným rukávem Stealth Sleeve, který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.
Brýle mají skla ochráněna vrstvou proti poškrábání a zamlžení ClearZone FC. Všechna ochranná skla ESS vyhovují NATO standardu balistické odolnosti cal.22 MIL-V-43511C.
Všechna použitá skla zajišťují 100% ochranu proti UVA / UVB záření a zajišťují 100% průhlednost bez deformace zrakového pole.
Díky ESS Modular Technology nejsou náhradní skla finančně nákladná a jsou jednoduše zaměnitelná Je možné dodatečné zakoupení skel s ochranou proti laserovému záření, Laser Protective Lenses (LPLs) pro nejvíce požívané vlnové délky: 694nm a 1064nm
Ochranné brýle Profile NVG jsou vybaveny 35mm širokým upínacím páskem se sponou pro rychlé upnutí brýlí a rozpínací sponou pro rychlé uvolnění brýlí.
ESS Outrigger Strap Systém nabízí nejlepší pohodlí při použití s ochrannými helmami.
Nízkoprofilový design je kompatibilní se systémy nočního vidění. Celoobvodová ventilace a kvalitní filtrační systém umožňuje dobrý únik vlhkého vzduchu z vnitřního prostoru brýlí a naopak zamezuje průniku prachu, kouře a poletujících částic do vnitřního prostoru brýlí. Design s běžným širokým profilem poskytuje výjimečně široké pole výhledu.
Brýle s rámem v barvě Foliage green se dodávají čirým a tmavým sklem, přepravním obalem a s převlečným ochranným rukávem Stealth Sleeve v provedení ACU , který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.

 

SERIE PROFILE

Profile NVG zelený rám (foliage green) se speed sleeve.
V balení čiré a šedé sklo s balistickou odolností a obal na opasek

 

Brýle vyhovují následujícím normám a směrnicím:

  • NATO MIL-PRF-31013
  • ANSI Z87.1
  • CE EN166 (B)
  • US Army and USMC Authorized