Brýle polarizované s UV - Pilot - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 106673
Výrobce: Pilot
202,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Kvalitní italské sluneční brýle Pilot s polarizačními čočkami zajišťující jejich dobrou odolnost. Skla mají 400 UV ochranu. Tvrzený plastový rám je pevné konstrukce s pogumováním pro lepší pohodlnost. Díky své pružnosti se snadno přizpůsobí jakémukoliv tvaru hlavy. Ideální pro všestranné sportovní využití. Brýle se řadí do 3. kategorie ochrany proti slunečnímu záření navíc s polarizovanými skly.

Polarizační skla jsou speciálně navržena do prostředí, které je pro oko díky silným odleskům slunce (např. na vodě nebo při lyžování na čerstvém prachovém sněhu) nepříjemné i při použití slunečních brýlí. Polarizační skla jsou navržena tak, aby při zachování unikátní polarizační technologie nezkreslovala barvy a zvětšovala kontrast.

Tento výrobek vyhovuje Evropským směrnicím 89/886/EEC v souladu s normou EN 1836:1997 (sluneční brýle pro běžnou potřebu) a harmonizují s českými technickými normami dle zákona č.22/1997 Sb., nařízení vlády č. 172/1997 Sb.

Důležité upozornění: Tento výrobek nebyl ověřován jako ochranný prostředek podle českých a EU norem, a proto nemůže být deklarován jako ochranný prostředek. Z tohoto důvodu je nabízen jako 'estetický doplněk', který nesmý být dle platných norem používán jako ochranný doplněk. Prodejce neručí za jakákoliv zranění způsobená jiným použitím, než je estetický doplněk.