Batoh DIRECT ACTION Ghost® Kryptek Mandrake™ - Army shop

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109847
Výrobce: Helikon
3990,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

 

Batoh DIRECT ACTION Ghost® Kryptek Mandrake™ - jde o nový třídenní taktický druh batohu DIRECT ACTION Ghost, který je perfektně propracovaný v tradičně vysoké kvalitě, provedení z matriálu Cordura s voděodpudivou úpravou.

Výbava  :

- dvě kapsy na hydratační vak: jedna kapsa v hlavním prostoru s centrálním uzaviratelným prostupem na hadičku, tuto kapsu lze použít i na 15' notebook. Druhá samostaná na zádové části se zapínáním na dvoucestný zip.

- Samostatná vnější kapsa cca 35x30x5 cm s řadou vnitřních organizačních kapes na telefon, tužky, doklady apod., připevněná k batohu pmocí stahovatelných elastických šňůr. Prostor mezi kapsou a batohem lze využít k uložení další výstroje jako např. pláštěnky. Kapsu lze v případě potřeby odpojit a připnout pomocí MOLLE k jinému batohu.

- Sanotný batoh má jednu menší a jednu větší kapsu se zapínáním na zip a dvě boční kapsy, které po rozepnutí expanzních zipů pojmou standartní polní láhev US typu.

- batoh má moderní leaserem vyřezanou vazbu kompatibilní s MOLLE/PALS

- Anatomicky tvarované polstrované nosné popruhy s hrudním páskem

- bederní popruh je polstrovaný a dá se odstranit (lze samostatně použít jako MOLLE opasek), umožňuje lepší rozložení hmotnostipři těžším nákladu

- Inovativní ventilační zádový systém Combat Vent System maximálně zvyšuje uživatelský komfort. Je zhotoven z tvarované pěny se spoustou vzduchových kanálků v kombinaci se síťovanou tkaninou. Systém minimalizuje kontaktní plochu se zády, čímž se zvyšuje cirkulace vzduchu a snižuje zahřívání a pocení.

- dvoucestné YYK zipy

- spony Duraflex

- rozměry : 52 x 30 x 18 cm

- panel se suchým zipem (9,5x8 cm)

- objem : 28+3,5 litrů