Akumulátor 11,1V 2300mAh 15C Li-Pol - typ PEQ2 - Emerson - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107465
Výrobce: EMERSON
758,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Kvalitní akumulátor Emerson nabízí přijatelnou kapacitu a nadprůměrný vybíjecí proud 15C (cca 35A). Je tak vhodný pro upgradované zbraně. Vzhledem ke svým rozměrům může být vložen do plastového předpažbí M4, nebo do bateriového boxu PEQ2. Pokud vám VELKÝ konektor nevyhovuje, dává výrobce do balení také jeden pár DeanT konektorů a smršťovací bužírky. Rovněž je možné přikoupit malý konektor, nebo redukční kabel.

Doporučujeme jen zkušeným uživatelům znalým provozu Li-Pol baterií. Pro nabíjení používejte pouze speciální nabíječe Li-Pol článků.  LiPol baterie netrpí paměťovým efektem. Mají velmi malé samovybíjení - samovybíjení článku je cca 1% za měsíc (oproti cca 10-15% u Ni-Cd,Ni-Mh). Malá hmotnost a velká hustota energie - poloviční hmotnost při stejné nebo větší kapacitě oproti Ni-Cd,Ni-Mh článkům.

11,1V Lipol akumulátory silně zvyšují kadenci zbraně, která by mohla vést k poškození kol či pístu. Proto je vhodné kadenci snížit silnější pružinou (v kombinaci s LiPol ideální) a nebo převodovými koly s jiným převodovým poměrem. Například 100:300, nebo 1:32, které kadenci sníží. Určitě není vhodné tento akumulátor používat do neupravovaných zbraní v tzv. základu.

Rozměry akumulátoru jsou následující:

  • Délka jednoho dílu: 10,5 cm
  • Šířka:  3,3 cm
  • Výška:  0,7 a 1,5 cm

Akumulátor má malý konektor Mini Tamiya.