AK-74M (CM.031B) - ABS - CYMA - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 105481
Výrobce: CYMA
2890,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis
Naměřená úsťová rychlost: 360fps
Váha: 2700g
Typ střelby: jednotlivě i dávkou
Materiál těla: ABS
Typ akumulátoru: v sestavě zdarma- large8,4V na 1200mAh
Délka: 95 cm
HOP-UP: regulovatelný
Materiál: kov+ ABS
Zásobník:  Hi-Cap 420BB
Gearbox: v.3
Balení obsahuje: zbraň CM.031B, akumulátor (8,4V na 1200mAh), nabíječku, zásobník ( Hi-Cap 420BB) , popruh, čistič hlavně a zkušební kuličky.
Popis zbraně: CM.031A se od verze CM.031 liší tím, že na velmi kvalitně zpracovaném plastovém těle je zamontována boční kovová kolejnice uzpůsobena pro montáž taktických doplňků. Stejně tak jak v modelu CM.028 jsou zde použita zesílená ocelová kola a směrová hlava pístu, která zvyšuje výkon celého mechanismu. Dotěsněním celého mechanismu dává v tovární verzi sílu okolo 360 fps. Komora HOP-UP je plně kompatibilní s jinými producenty. Vnitřní hlaveň byla změněna za mosaznou. Nutno dodat, že všechny části jsou plně kompatibilní s jinými producenty.

Akumulátor a nabíječka dodávána výrobcem do této sestavy je určena výhradně ke zkušebnímu použití, akumulátor v této sestavě nezaručuje dlouhou a efektivní práci mechanismu repliky. Doporučujeme zakoupit k této replice značkový akumulátor firefox.

 

POZOR: ke zbrani je zdarma dodán akumulátor a nabíječka jako 'dárek', mají omezenou životnost, nelze je tedy reklamovat. K plné funkčnosti zbraně je třeba zakoupit kvalitní akumulátor.