Taktická vesta modulární v.2 - TAN - ACM - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 106559
Výrobce: ACM
750,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis
Popis:

Modulární taktická vesta je jedním z nápadů firmy Blackhawk a Eagle, jako univerzální vesta. Vesty tohoto typu se svého času staly nejčastěji užívaným vybavením všech speciálních jednotek jako Navy Seals, policejní  SWAT a většina PMC(private military contractor). Vzorem pro tyto vesty byl model TAC-1(Eagle industries) a Omega(black hawk), jejich popularita způsobila výrobu celé řady klonů. Vesta je vyrobena z nylonu, na síťce má napevno přišité sumky, část je také pokrytá suchým zipem, díky kterému je možno vyměňovat moduly.

 

Navíc má vesta dvě vnitřní kapsy se suchým zipem na dokumenty, mapy a jiné ploché předměty tohoto typu. Vybavena je také záchranným úchytem. Vestu lze dopasovat na každou postavu pomocí stahovaček na bocích a ramenech. Komplet je také vybaven dvěma sumkama, univerzálním pouzdrem pro pistoli, třemi kapsami a kapsou na camelback.

 

 

Jedná se o repliku taktické vesty, která není určena k balistické ochraně.

 

 

 

 

 

Publikovaná data a fotografie přes veškerou snahu negarantujeme, mohou obsahovat chyby, které mohou být důvodem k dohadům.
V případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat.

Upozornění:

Výrobce a prodejce neručí za jakákoliv způsobená zranění při použití výrobku k jiným účelům, než jako estetický doplněk.
Výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standartu CE a norem platných v ČR a nemá balistickou odolnost.
Z těchto důvodů výrobek nemá deklarovány žádné ochranné vlastnosti, a proto nesmí být dle platných norem a standartů používán jako ochranný